Ballot Name: 2016-02 Modifications to CIP Standards | Virtualization CIP-002-7 AB 3 ST
Voting Start Date: 4/1/2022 12:01:00 AM
Voting End Date: 4/12/2022 8:00:00 PM
Ballot Type: ST
Ballot Activity: AB
Ballot Series: 3
Total # Votes: 248
Total Ballot Pool: 306
Quorum: 81.05
Quorum Established Date: 4/12/2022 2:03:41 PM
Weighted Segment Value: 72.9

Segment Ballot Pool Segment Weight Affirmative Votes Affirmative Fraction Negative Votes w/ Comment Negative Fraction w/ Comment Negative Votes w/o Comment Abstain No Vote
Segment: 1 86 1 53 0.791 14 0.209 0 7 12
Segment: 2 8 0.7 1 0.1 6 0.6 0 1 0
Segment: 3 68 1 44 0.88 6 0.12 0 4 14
Segment: 4 15 1 8 0.8 2 0.2 0 2 3
Segment: 5 74 1 41 0.82 9 0.18 0 4 20
Segment: 6 45 1 29 0.829 6 0.171 0 2 8
Segment: 7 1 0 0 0 0 0 0 1 0
Segment: 8 2 0 0 0 0 0 0 1 1
Segment: 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Segment: 10 7 0.5 3 0.3 2 0.2 0 2 0
Totals: 306 6.2 179 4.52 45 1.68 0 24 58
Segment Organization Voter Designated Proxy Ballot NERC Memo
1 Associated Electric Cooperative, Inc. Mark Riley Affirmative N/A
3 Avista - Avista Corporation Scott Kinney Affirmative N/A
4 Utility Services, Inc. Brian Evans-Mongeon Negative Comments Submitted
4 Public Utility District No. 2 of Grant County, Washington Karla Weaver Affirmative N/A
6 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. Ashley Stringer None N/A
3 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York Peter Yost Negative Third-Party Comments
3 Berkshire Hathaway Energy - MidAmerican Energy Co. Darnez Gresham Affirmative N/A
3 WEC Energy Group, Inc. Thomas Breene Affirmative N/A
3 Omaha Public Power District David Heins Affirmative N/A
1 Balancing Authority of Northern California Kevin Smith Tim Kelley Negative Comments Submitted
4 Georgia System Operations Corporation Benjamin Winslett Affirmative N/A
1 Salt River Project Chris Hofmann Affirmative N/A
3 Salt River Project Zack Heim Affirmative N/A
8 David Kiguel David Kiguel None N/A
1 Sempra - San Diego Gas and Electric Mo Derbas Affirmative N/A
1 Austin Energy Thomas Standifur Affirmative N/A
3 Sempra - San Diego Gas and Electric Bridget Silvia Affirmative N/A
5 Sempra - San Diego Gas and Electric Jennifer Wright Affirmative N/A
3 Georgia System Operations Corporation Scott McGough Affirmative N/A
3 Sacramento Municipal Utility District Nicole Looney Tim Kelley Negative Comments Submitted
1 Hydro-Qu?bec TransEnergie Nicolas Turcotte Negative Comments Submitted
1 Berkshire Hathaway Energy - MidAmerican Energy Co. Terry Harbour Affirmative N/A
3 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. Donald Hargrove Affirmative N/A
6 WEC Energy Group, Inc. David Boeshaar None N/A
3 Austin Energy Michael Dieringer Affirmative N/A
1 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. Terri Pyle Affirmative N/A
5 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. Patrick Wells Affirmative N/A
6 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York Michael Foley Negative Third-Party Comments
2 Independent Electricity System Operator Leonard Kula Negative Comments Submitted
1 Network and Security Technologies Nicholas Lauriat Roger Fradenburgh Negative Comments Submitted
1 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York Dermot Smyth Negative Third-Party Comments
3 Eversource Energy Brendan Baszkiewicz None N/A
3 Bonneville Power Administration Ken Lanehome Affirmative N/A
6 Bonneville Power Administration Andrew Meyers Affirmative N/A
2 Electric Reliability Council of Texas, Inc. Dana Showalter Abstain N/A
10 New York State Reliability Council ALAN ADAMSON Negative Third-Party Comments
5 Oglethorpe Power Corporation Donna Johnson Affirmative N/A
2 Midcontinent ISO, Inc. Bobbi Welch Negative Third-Party Comments
6 Sacramento Municipal Utility District Charles Norton Tim Kelley Negative Comments Submitted
1 International Transmission Company Holdings Corporation Michael Moltane Gail Elliott Affirmative N/A
4 Seattle City Light Hao Li Paul Haase Abstain N/A
3 Pacific Gas and Electric Company Sandra Ellis Michael Johnson Abstain N/A
3 Lakeland Electric Steve Marshall None N/A
6 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Joe O'Brien Negative Comments Submitted
10 ReliabilityFirst Lindsey Mannion Negative Comments Submitted
5 NB Power Corporation David Melanson Abstain N/A
1 Tallahassee Electric (City of Tallahassee, FL) Scott Langston Abstain N/A
6 Tennessee Valley Authority Armando Rodriguez None N/A
5 Nebraska Public Power District Ronald Bender Affirmative N/A
1 Nebraska Public Power District Jamison Cawley Affirmative N/A
6 Los Angeles Department of Water and Power Anton Vu Abstain N/A
5 Salt River Project Kevin Nielsen Affirmative N/A
1 Southern Company - Southern Company Services, Inc. Matt Carden Affirmative N/A
6 Platte River Power Authority Sabrina Martz Abstain N/A
5 Platte River Power Authority Tyson Archie Abstain N/A
3 Southern Company - Alabama Power Company Joel Dembowski Affirmative N/A
5 Southern Company - Southern Company Generation James Howell Affirmative N/A
6 Southern Company - Southern Company Generation Ron Carlsen Affirmative N/A
4 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Mark Garza Affirmative N/A
1 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) John Merrell Affirmative N/A
1 PSEG - Public Service Electric and Gas Co. Kyle Down Abstain N/A
5 Boise-Kuna Irrigation District - Lucky Peak Power Plant Project Mike Kukla None N/A
3 Tennessee Valley Authority Ian Grant Affirmative N/A
6 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Tricia Bynum Affirmative N/A
1 Western Area Power Administration sean erickson Barry Jones Affirmative N/A
10 Northeast Power Coordinating Council Gerry Dunbar Abstain N/A
3 Great River Energy Michael Brytowski Affirmative N/A
5 Massachusetts Municipal Wholesale Electric Company Anthony Stevens None N/A
1 Wabash Valley Power Association Joni Jones Affirmative N/A
6 Public Utility District No. 2 of Grant County, Washington LeRoy Patterson Affirmative N/A
3 Owensboro Municipal Utilities Thomas Lyons Affirmative N/A
1 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Steve Toosevich Negative Comments Submitted
3 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Steven Taddeucci Negative Comments Submitted
1 East Kentucky Power Cooperative Amber Skillern Negative Third-Party Comments
3 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Aaron Ghodooshim Affirmative N/A
5 Edison International - Southern California Edison Company Selene Willis Affirmative N/A
5 PSEG - PSEG Fossil LLC Tim Kucey Abstain N/A
5 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Kathryn Tackett Negative Comments Submitted
6 Great River Energy Donna Stephenson Affirmative N/A
1 Bonneville Power Administration Kammy Rogers-Holliday Affirmative N/A
3 Platte River Power Authority Wade Kiess Abstain N/A
5 East Kentucky Power Cooperative David Meade Affirmative N/A
1 Los Angeles Department of Water and Power faranak sarbaz None N/A
5 Dairyland Power Cooperative Tommy Drea Affirmative N/A
3 East Kentucky Power Cooperative Christopher Adams None N/A
6 PPL - Louisville Gas and Electric Co. Linn Oelker Affirmative N/A
5 Seattle City Light Faz Kasraie None N/A
3 Sho-Me Power Electric Cooperative Jarrod Murdaugh Affirmative N/A
5 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Robert Loy Affirmative N/A
1 Tennessee Valley Authority Gabe Kurtz Affirmative N/A
3 KAMO Electric Cooperative Tony Gott Affirmative N/A
3 Los Angeles Department of Water and Power Tony Skourtas None N/A
3 CMS Energy - Consumers Energy Company Karl Blaszkowski Affirmative N/A
5 Los Angeles Department of Water and Power Glenn Barry None N/A
5 DTE Energy - Detroit Edison Company Adrian Raducea Affirmative N/A
5 Imperial Irrigation District Tino Zaragoza Denise Sanchez Affirmative N/A
5 Lower Colorado River Authority Teresa Krabe Affirmative N/A
1 Minnkota Power Cooperative Inc. Theresa Allard Andy Fuhrman Affirmative N/A
3 Seattle City Light Laurie Hammack Abstain N/A
2 New York Independent System Operator Gregory Campoli Negative Third-Party Comments
3 Central Electric Power Cooperative (Missouri) Adam Weber Affirmative N/A
6 Cleco Corporation Robert Hirchak Clay Walker Affirmative N/A
1 Sunflower Electric Power Corporation Paul Mehlhaff Affirmative N/A
5 Public Utility District No. 1 of Chelan County Meaghan Connell Affirmative N/A
5 Duke Energy Dale Goodwine Affirmative N/A
4 WEC Energy Group, Inc. Matthew Beilfuss Affirmative N/A
1 Northeast Missouri Electric Power Cooperative Brett Douglas Affirmative N/A
5 Sacramento Municipal Utility District Nicole Goi Tim Kelley Negative Comments Submitted
1 CPS Energy Gladys DeLaO None N/A
1 Public Utility District No. 1 of Chelan County Diane Landry Affirmative N/A
6 Public Utility District No. 1 of Chelan County Glen Pruitt Affirmative N/A
4 CMS Energy - Consumers Energy Company Aric Root Affirmative N/A
5 Acciona Energy North America George Brown Affirmative N/A
3 Northeast Missouri Electric Power Cooperative Skyler Wiegmann None N/A
1 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Julie Severino Affirmative N/A
6 Duke Energy Greg Cecil Affirmative N/A
6 Lakeland Electric Paul Shipps Affirmative N/A
1 N.W. Electric Power Cooperative, Inc. Mark Ramsey Affirmative N/A
3 NW Electric Power Cooperative, Inc. John Stickley Affirmative N/A
1 Lower Colorado River Authority James Baldwin Affirmative N/A
1 Duke Energy Laura Lee Affirmative N/A
5 Associated Electric Cooperative, Inc. Chuck Booth None N/A
1 Entergy Brian Lindsey Negative Comments Submitted
1 Glencoe Light and Power Commission Terry Volkmann Affirmative N/A
10 Texas Reliability Entity, Inc. Rachel Coyne Abstain N/A
3 M and A Electric Power Cooperative Stephen Pogue Affirmative N/A
5 Cleco Corporation Stephanie Huffman Clay Walker Affirmative N/A
3 Black Hills Corporation Don Stahl Jennifer Malon Affirmative N/A
1 Tri-State G and T Association, Inc. Donna Wood Affirmative N/A
3 Imperial Irrigation District Glen Allegranza Denise Sanchez Affirmative N/A
1 KAMO Electric Cooperative Micah Breedlove Affirmative N/A
1 Seattle City Light Michael Jang Abstain N/A
2 ISO New England, Inc. Michael Puscas John Galloway Affirmative N/A
1 City Utilities of Springfield, Missouri Michael Bowman None N/A
4 City Utilities of Springfield, Missouri John Allen None N/A
6 Omaha Public Power District Shonda McCain Affirmative N/A
3 Duke Energy Lee Schuster Affirmative N/A
1 ATCO Electric Dan Bamber None N/A
3 City Utilities of Springfield, Missouri Duan Gavel None N/A
4 Sacramento Municipal Utility District Foung Mua Tim Kelley Negative Comments Submitted
5 Berkshire Hathaway - NV Energy Kevin Salsbury Affirmative N/A
4 Alliant Energy Corporation Services, Inc. Larry Heckert Affirmative N/A
5 Choctaw Generation Limited Partnership, LLLP Rob Watson Affirmative N/A
3 Nebraska Public Power District Tony Eddleman Affirmative N/A
1 SaskPower Wayne Guttormson Affirmative N/A
3 Muscatine Power and Water Seth Shoemaker Affirmative N/A
6 Muscatine Power and Water Nick Burns Affirmative N/A
5 U.S. Bureau of Reclamation Wendy Kalidass Negative Comments Submitted
1 U.S. Bureau of Reclamation Richard Jackson Negative Comments Submitted
4 Seminole Electric Cooperative, Inc. Jonathan Robbins Abstain N/A
2 Southwest Power Pool, Inc. (RTO) Charles Yeung Negative Third-Party Comments
4 MGE Energy - Madison Gas and Electric Co. Adam Lee None N/A
5 Austin Energy Michael Dillard Affirmative N/A
1 Georgia Transmission Corporation Greg Davis Affirmative N/A
3 Public Utility District No. 1 of Chelan County Joyce Gundry Affirmative N/A
5 NRG - NRG Energy, Inc. Patricia Lynch Affirmative N/A
3 Ocala Utility Services Neville Bowen LaKenya VanNorman Abstain N/A
8 Florida Reliability Coordinating Council – Member Services Division Vince Ordax Abstain N/A
1 IDACORP - Idaho Power Company Sean Steffensen None N/A
1 Great River Energy Gordon Pietsch Affirmative N/A
2 California ISO Darcy O'Connell Negative Comments Submitted
5 Lakeland Electric George Kerst None N/A
6 APS - Arizona Public Service Co. Marcus Bortman Affirmative N/A
5 Tennessee Valley Authority M Lee Thomas None N/A
2 PJM Interconnection, L.L.C. Tom Foster Elizabeth Davis Negative Third-Party Comments
1 Muscatine Power and Water Andy Kurriger None N/A
5 APS - Arizona Public Service Co. Michelle Amarantos Affirmative N/A
3 APS - Arizona Public Service Co. Jessica Lopez Affirmative N/A
5 Orlando Utilities Commission Dania Colon Affirmative N/A
1 Orlando Utilities Commission Aaron Staley None N/A
1 Central Electric Power Cooperative (Missouri) Michael Bax None N/A
1 APS - Arizona Public Service Co. Daniela Atanasovski Affirmative N/A
6 NRG - NRG Energy, Inc. Martin Sidor Affirmative N/A
6 Xcel Energy, Inc. Carrie Dixon Affirmative N/A
1 Xcel Energy, Inc. Dean Schiro Affirmative N/A
5 Xcel Energy, Inc. Gerry Huitt None N/A
5 WEC Energy Group, Inc. Clarice Zellmer None N/A
6 Dominion - Dominion Resources, Inc. Sean Bodkin Negative Comments Submitted
5 Avista - Avista Corporation Glen Farmer Affirmative N/A
6 Black Hills Corporation Brooke Voorhees Jennifer Malon Affirmative N/A
5 Muscatine Power and Water Neal Nelson Affirmative N/A
1 Dominion - Dominion Virginia Power Candace Marshall Negative Comments Submitted
3 Dominion - Dominion Resources, Inc. Connie Schroeder Negative Comments Submitted
1 Imperial Irrigation District Jesus Sammy Alcaraz Denise Sanchez Affirmative N/A
5 BC Hydro and Power Authority Helen Hamilton Harding Affirmative N/A
1 BC Hydro and Power Authority Adrian Andreoiu Affirmative N/A
3 Orlando Utilities Commission Ballard Mutters None N/A
6 AEP JT Kuehne Affirmative N/A
1 AEP - AEP Service Corporation Dennis Sauriol Affirmative N/A
3 AEP Kent Feliks Affirmative N/A
3 Seminole Electric Cooperative, Inc. Marc Sedor None N/A
5 EDP Renewables North America LLC Heather Morgan None N/A
5 AEP Thomas Foltz Affirmative N/A
6 Seattle City Light Brian Belger None N/A
1 CenterPoint Energy Houston Electric, LLC Daniela Hammons Affirmative N/A
5 Dominion - Dominion Resources, Inc. Rachel Snead Negative Comments Submitted
6 Berkshire Hathaway - PacifiCorp Lindsay Wickizer Affirmative N/A
10 Western Electricity Coordinating Council Steven Rueckert Affirmative N/A
6 Imperial Irrigation District Diana Torres Denise Sanchez Affirmative N/A
1 M and A Electric Power Cooperative William Price Affirmative N/A
3 Xcel Energy, Inc. Nicholas Friebel None N/A
3 DTE Energy - Detroit Edison Company Karie Barczak Affirmative N/A
1 Dairyland Power Cooperative Steve Ritscher Affirmative N/A
10 Midwest Reliability Organization William Steiner Affirmative N/A
5 New York Power Authority Zahid Qayyum Negative Third-Party Comments
3 PPL - Louisville Gas and Electric Co. James Frank Affirmative N/A
5 Portland General Electric Co. Ryan Olson Affirmative N/A
3 Snohomish County PUD No. 1 Holly Chaney Affirmative N/A
4 Public Utility District No. 1 of Snohomish County John Martinsen Affirmative N/A
5 Public Utility District No. 1 of Snohomish County Sam Nietfeld Affirmative N/A
3 New York Power Authority David Rivera Negative Third-Party Comments
1 Oncor Electric Delivery Lee Maurer Byron Booker None N/A
1 Arizona Electric Power Cooperative, Inc. Jennifer Bray Affirmative N/A
1 Exelon Daniel Gacek Affirmative N/A
3 Exelon Kinte Whitehead Affirmative N/A
1 Avista - Avista Corporation Mike Magruder Affirmative N/A
3 Associated Electric Cooperative, Inc. Todd Bennett Affirmative N/A
4 LaGen Wayne Messina Clay Walker Affirmative N/A
1 Cleco Corporation John Lindsey Clay Walker Affirmative N/A
6 New York Power Authority Anirudh Bhimireddy Negative Third-Party Comments
1 New York Power Authority Salvatore Spagnolo Negative Third-Party Comments
5 Colorado Springs Utilities Jeff Icke None N/A
5 CMS Energy - Consumers Energy Company David Greyerbiehl Affirmative N/A
1 Colorado Springs Utilities Mike Braunstein Abstain N/A
3 Colorado Springs Utilities Hillary Dobson None N/A
3 Southern Indiana Gas and Electric Co. Ryan Abshier Affirmative N/A
6 Southern Indiana Gas and Electric Co. Erin Spence Affirmative N/A
3 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Marc Donaldson Affirmative N/A
5 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Ozan Ferrin Jennie Wike None N/A
10 SERC Reliability Corporation Dave Krueger Affirmative N/A
6 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Terry Gifford Jennie Wike None N/A
4 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Hien Ho Jennie Wike None N/A
5 PPL - Louisville Gas and Electric Co. JULIE HOSTRANDER Affirmative N/A
1 American Transmission Company, LLC LaTroy Brumfield Affirmative N/A
5 Southern Indiana Gas and Electric Co. Larry Rogers Affirmative N/A
6 Portland General Electric Co. Daniel Mason Affirmative N/A
3 Northern California Power Agency Michael Whitney Chris Carnesi None N/A
6 Northern California Power Agency Dennis Sismaet Chris Carnesi None N/A
5 Pacific Gas and Electric Company Ed Hanson Michael Johnson Abstain N/A
5 Northern California Power Agency Jeremy Lawson Chris Carnesi None N/A
1 Pacific Gas and Electric Company Marco Rios Michael Johnson Abstain N/A
5 Talen Generation, LLC Donald Lock Affirmative N/A
6 Basin Electric Power Cooperative Jerry Horner None N/A
1 NB Power Corporation Nurul Abser Abstain N/A
5 Ontario Power Generation Inc. Constantin Chitescu Negative Third-Party Comments
1 Basin Electric Power Cooperative David Rudolph Affirmative N/A
6 Austin Energy Lisa Martin Affirmative N/A
1 National Grid USA Michael Jones Affirmative N/A
1 Seminole Electric Cooperative, Inc. Kristine Ward Abstain N/A
1 Portland General Electric Co. Brooke Jockin Affirmative N/A
1 Public Utility District No. 1 of Snohomish County Alyssia Rhoads Affirmative N/A
6 Snohomish County PUD No. 1 John Liang Affirmative N/A
3 MEAG Power Roger Brand Affirmative N/A
1 MEAG Power David Weekley Affirmative N/A
1 Central Hudson Gas & Electric Corp. Michael Ridolfino Negative Third-Party Comments
1 Lakeland Electric Larry Watt None N/A
5 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York Haizhen Wang Negative Third-Party Comments
3 Portland General Electric Co. Adam Menendez None N/A
3 National Grid USA Brian Shanahan Affirmative N/A
5 Herb Schrayshuen Herb Schrayshuen None N/A
1 Manitoba Hydro Nazra Gladu Affirmative N/A
5 Manitoba Hydro Kristy-Lee Young None N/A
6 Manitoba Hydro Simon Tanapat-Andre Affirmative N/A
5 Black Hills Corporation Derek Silbaugh Jennifer Malon Affirmative N/A
5 Cowlitz County PUD Deanna Carlson None N/A
5 Hydro-Qu?bec Production Carl Pineault Negative Comments Submitted
6 TECO - Tampa Electric Co. Benjamin Smith None N/A
3 TECO - Tampa Electric Co. Ronald Donahey None N/A
5 Cogentrix Energy Power Management, LLC Gerry Adamski None N/A
1 OTP - Otter Tail Power Company Charles Wicklund Affirmative N/A
3 OTP - Otter Tail Power Company Wendi Olson Affirmative N/A
5 OTP - Otter Tail Power Company Tammy Kubela Affirmative N/A
6 Lincoln Electric System Eric Ruskamp Affirmative N/A
3 Edison International - Southern California Edison Company Romel Aquino Affirmative N/A
5 Lincoln Electric System Jason Fortik Affirmative N/A
3 Lincoln Electric System Angelica Valencia Affirmative N/A
5 National Grid USA Elizabeth Spivak Affirmative N/A
5 Evergy Derek Brown Affirmative N/A
1 Lincoln Electric System Josh Johnson Affirmative N/A
6 Evergy Thomas ROBBEN Affirmative N/A
3 Evergy Marcus Moor Affirmative N/A
7 Amazon Web Services Maggy Powell Abstain N/A
1 Eversource Energy Quintin Lee Affirmative N/A
5 Bonneville Power Administration Scott Winner Affirmative N/A
1 Evergy Allen Klassen Affirmative N/A
1 NextEra Energy - Florida Power and Light Co. Mike ONeil Negative Comments Submitted
6 Salt River Project Bobby Olsen Affirmative N/A
3 Unitil Paul Krell None N/A
1 Hydro One Networks, Inc. Payam Farahbakhsh Mark Ciufo Negative Third-Party Comments
1 PPL Electric Utilities Corporation Michelle Longo Affirmative N/A
5 Seminole Electric Cooperative, Inc. Melanie Wong None N/A
6 NextEra Energy - Florida Power and Light Co. Justin Welty Negative Comments Submitted
1 Sacramento Municipal Utility District Wei Shao Tim Kelley Negative Comments Submitted
3 Ameren - Ameren Services David Jendras Affirmative N/A
6 Ameren - Ameren Services Robert Quinlivan Affirmative N/A
5 Public Utility District No. 2 of Grant County, Washington Amy Jones None N/A
5 Ameren - Ameren Missouri Sam Dwyer Affirmative N/A
1 Ameren - Ameren Services Tamara Evey None N/A
1 Public Utility District No. 2 of Grant County, Washington Kyle Hussey None N/A
3 Hydro One Networks, Inc. Paul Malozewski Negative Third-Party Comments
3 Cleco Corporation Maurice Paulk Clay Walker Affirmative N/A
1 Black Hills Corporation Seth Nelson Jennifer Malon Affirmative N/A
5 California Department of Water Resources ASM Mostafa None N/A
5 Entergy - Entergy Services, Inc. Gail Golden Negative Comments Submitted
5 Constellation Alison Mackellar Affirmative N/A
6 Constellation Kimberly Turco Affirmative N/A