Ballot Name: 2015-09 Establish and Communicate System Operating Limits Implementation Plan IN 1 OT
Voting Start Date: 11/3/2017 12:01:00 AM
Voting End Date: 11/14/2017 8:00:00 PM
Ballot Type: OT
Ballot Activity: IN
Ballot Series: 1
Total # Votes: 261
Total Ballot Pool: 305
Quorum: 85.57
Weighted Segment Value: 76.4

Segment Ballot Pool Segment Weight Affirmative Votes Affirmative Fraction Negative Votes w/ Comment Negative Fraction w/ Comment Negative Votes w/o Comment Abstain No Vote
Segment: 1 89 1 48 0.774 14 0.226 0 13 14
Segment: 2 8 0.5 5 0.5 0 0 0 3 0
Segment: 3 69 1 42 0.792 11 0.208 0 7 9
Segment: 4 14 0.9 5 0.5 4 0.4 0 2 3
Segment: 5 66 1 31 0.689 14 0.311 0 10 11
Segment: 6 49 1 25 0.658 13 0.342 0 5 6
Segment: 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Segment: 8 2 0.2 2 0.2 0 0 0 0 0
Segment: 9 1 0 0 0 0 0 0 0 1
Segment: 10 7 0.7 7 0.7 0 0 0 0 0
Totals: 305 6.3 165 4.813 56 1.487 0 40 44
Segment Organization Voter Designated Proxy Ballot NERC Memo
1 Central Hudson Gas & Electric Corp. Frank Pace Affirmative N/A
1 AEP - AEP Service Corporation Dennis Sauriol Affirmative N/A
3 Dominion - Dominion Resources, Inc. Connie Lowe Affirmative N/A
3 SCANA - South Carolina Electric and Gas Co. Clay Young Affirmative N/A
8 David Kiguel David Kiguel Affirmative N/A
5 AEP Thomas Foltz Affirmative N/A
5 Ameren - Ameren Missouri Sam Dwyer Abstain N/A
1 National Grid USA Michael Jones Affirmative N/A
1 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. Terri Pyle Affirmative N/A
3 National Grid USA Brian Shanahan Affirmative N/A
5 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. John Rhea Affirmative N/A
6 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Joe O'Brien Negative Comments Submitted
6 Berkshire Hathaway - PacifiCorp Sandra Shaffer Affirmative N/A
2 Electric Reliability Council of Texas, Inc. Elizabeth Axson Affirmative N/A
2 Southwest Power Pool, Inc. (RTO) Charles Yeung Abstain N/A
6 Portland General Electric Co. Daniel Mason Affirmative N/A
3 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Marc Donaldson Affirmative N/A
1 Georgia Transmission Corporation Jason Snodgrass Affirmative N/A
1 Ameren - Ameren Services Eric Scott Abstain N/A
1 APS - Arizona Public Service Co. Michelle Amarantos Affirmative N/A
3 Salt River Project Rudy Navarro Negative Comments Submitted
1 Edison International - Southern California Edison Company Steven Mavis Affirmative N/A
5 Edison International - Southern California Edison Company Thomas Rafferty Affirmative N/A
6 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. Jerry Nottnagel Affirmative N/A
5 Salt River Project Kevin Nielsen Negative Comments Submitted
5 Massachusetts Municipal Wholesale Electric Company David Gordon Abstain N/A
4 Seattle City Light Hao Li Negative Third-Party Comments
6 Cleco Corporation Robert Hirchak Louis Guidry Affirmative N/A
5 JEA John Babik Affirmative N/A
1 Manitoba Hydro Mike Smith Affirmative N/A
5 Manitoba Hydro Yuguang Xiao Affirmative N/A
6 Manitoba Hydro Blair Mukanik Affirmative N/A
3 Manitoba Hydro Karim Abdel-Hadi Affirmative N/A
1 Bonneville Power Administration Kammy Rogers-Holliday Negative Comments Submitted
3 Bonneville Power Administration Rebecca Berdahl Negative Comments Submitted
3 Xcel Energy, Inc. Michael Ibold Amy Casuscelli Affirmative N/A
3 JEA Garry Baker Affirmative N/A
3 Portland General Electric Co. Angela Gaines Affirmative N/A
6 Bonneville Power Administration Andrew Meyers Negative Comments Submitted
6 APS - Arizona Public Service Co. Bobbi Welch Affirmative N/A
5 BC Hydro and Power Authority Helen Hamilton Harding Abstain N/A
5 APS - Arizona Public Service Co. Linda Henrickson Affirmative N/A
3 APS - Arizona Public Service Co. Vivian Moser Affirmative N/A
6 Dominion - Dominion Resources, Inc. Sean Bodkin Affirmative N/A
4 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Aubrey Short Affirmative N/A
3 Tennessee Valley Authority Ian Grant Affirmative N/A
1 Tennessee Valley Authority Howell Scott Affirmative N/A
4 City Utilities of Springfield, Missouri John Allen Affirmative N/A
6 Westar Energy Megan Wagner Affirmative N/A
3 Westar Energy Bo Jones Affirmative N/A
5 Nebraska Public Power District Don Schmit Affirmative N/A
1 Westar Energy Kevin Giles Affirmative N/A
5 Lincoln Electric System Kayleigh Wilkerson Affirmative N/A
1 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York Daniel Grinkevich Affirmative N/A
6 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York Robert Winston Affirmative N/A
5 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York William Winters Alyson Slanover Affirmative N/A
3 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York Peter Yost Affirmative N/A
6 Lincoln Electric System Eric Ruskamp Affirmative N/A
1 Dominion - Dominion Virginia Power Larry Nash Affirmative N/A
6 Ameren - Ameren Services Robert Quinlivan Abstain N/A
5 Herb Schrayshuen Herb Schrayshuen Affirmative N/A
10 Northeast Power Coordinating Council Guy V. Zito Affirmative N/A
2 California ISO Richard Vine Abstain N/A
5 Westar Energy Laura Cox Affirmative N/A
3 Ameren - Ameren Services David Jendras Abstain N/A
1 Cleco Corporation John Lindsey Louis Guidry Affirmative N/A
5 Southern Company - Southern Company Generation William D. Shultz Negative Comments Submitted
5 Austin Energy Lisa Martin None N/A
3 City Utilities of Springfield, Missouri Scott Williams Affirmative N/A
3 Austin Energy W. Dwayne Preston Affirmative N/A
1 Southern Company - Southern Company Services, Inc. Katherine Prewitt Negative Comments Submitted
3 Southern Company - Alabama Power Company Joel Dembowski Negative Comments Submitted
6 Southern Company - Southern Company Generation and Energy Marketing Jennifer Sykes Negative Comments Submitted
3 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. Donald Hargrove Affirmative N/A
5 NB Power Corporation Laura McLeod Abstain N/A
6 Los Angeles Department of Water and Power Anton Vu None N/A
3 Sempra - San Diego Gas and Electric Bridget Silvia Abstain N/A
3 TECO - Tampa Electric Co. Ronald Donahey None N/A
6 PSEG - PSEG Energy Resources and Trade LLC Luiggi Beretta None N/A
3 Lincoln Electric System Jason Fortik Affirmative N/A
1 Portland General Electric Co. Scott Smith Affirmative N/A
1 City Utilities of Springfield, Missouri Michael Buyce Affirmative N/A
1 IDACORP - Idaho Power Company Laura Nelson None N/A
5 MEAG Power Steven Grego Negative Third-Party Comments
1 Tri-State G and T Association, Inc. Tracy Sliman Affirmative N/A
1 PSEG - Public Service Electric and Gas Co. Joseph Smith Affirmative N/A
3 PSEG - Public Service Electric and Gas Co. Jeffrey Mueller Affirmative N/A
10 Texas Reliability Entity, Inc. Rachel Coyne Affirmative N/A
4 Seminole Electric Cooperative, Inc. Michael Ward Negative Comments Submitted
1 Seminole Electric Cooperative, Inc. Mark Churilla Negative Comments Submitted
1 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) John Merrell Affirmative N/A
6 Black Hills Corporation Eric Scherr None N/A
6 Xcel Energy, Inc. Carrie Dixon Affirmative N/A
5 Seattle City Light Mike Haynes Negative Comments Submitted
3 Edison International - Southern California Edison Company Romel Aquino Affirmative N/A
1 Western Area Power Administration sean erickson Affirmative N/A
2 ISO New England, Inc. Michael Puscas Abstain N/A
6 Seminole Electric Cooperative, Inc. Trudy Novak Negative Comments Submitted
1 Hydro-Qu?bec TransEnergie Nicolas Turcotte Affirmative N/A
1 Xcel Energy, Inc. Dean Schiro Affirmative N/A
3 PPL - Louisville Gas and Electric Co. Charles Freibert Affirmative N/A
6 FirstEnergy - FirstEnergy Solutions Ann Carey Affirmative N/A
3 AES - Indianapolis Power and Light Co. Bette White Affirmative N/A
1 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Steve Toosevich Negative Comments Submitted
1 Allete - Minnesota Power, Inc. Jamie Monette Abstain N/A
1 PPL Electric Utilities Corporation Brenda Truhe Affirmative N/A
5 PPL - Louisville Gas and Electric Co. Dan Wilson Affirmative N/A
1 Public Utility District No. 1 of Snohomish County Long Duong Affirmative N/A
3 Snohomish County PUD No. 1 Mark Oens Affirmative N/A
4 Public Utility District No. 1 of Snohomish County John Martinsen Affirmative N/A
5 Public Utility District No. 1 of Snohomish County Sam Nietfeld Affirmative N/A
6 Snohomish County PUD No. 1 Franklin Lu Affirmative N/A
1 Exelon Daniel Gacek Abstain N/A
3 Exelon Kinte Whitehead Abstain N/A
5 Exelon Cynthia Lee Abstain N/A
6 Exelon Becky Webb Abstain N/A
4 Austin Energy Esther Weekes Affirmative N/A
5 Choctaw Generation Limited Partnership, LLLP Rob Watson Negative Third-Party Comments
5 City Water, Light and Power of Springfield, IL Steve Rose Affirmative N/A
3 Seminole Electric Cooperative, Inc. James Frauen Negative Comments Submitted
1 Eversource Energy Quintin Lee Affirmative N/A
6 Luminant - Luminant Energy Brenda Hampton Abstain N/A
3 Black Hills Corporation Eric Egge None N/A
5 Portland General Electric Co. Ryan Olson None N/A
3 AEP Aaron Austin Affirmative N/A
1 Long Island Power Authority Robert Ganley Affirmative N/A
2 Independent Electricity System Operator Leonard Kula Affirmative N/A
3 Duke Energy Lee Schuster Negative Third-Party Comments
5 OTP - Otter Tail Power Company Cathy Fogale Affirmative N/A
1 OTP - Otter Tail Power Company Charles Wicklund Affirmative N/A
1 PNM Resources - Public Service Company of New Mexico Laurie Williams Abstain N/A
5 Cleco Corporation Stephanie Huffman Louis Guidry Affirmative N/A
1 Lincoln Electric System Danny Pudenz Affirmative N/A
1 Entergy - Entergy Services, Inc. Oliver Burke None N/A
6 Entergy Julie Hall Affirmative N/A
1 LS Power Transmission, LLC John Seelke Affirmative N/A
1 MEAG Power David Weekley Scott Miller Negative Comments Submitted
3 MEAG Power Roger Brand Scott Miller Negative Comments Submitted
3 OTP - Otter Tail Power Company Wendi Olson Affirmative N/A
1 Duke Energy Laura Lee Negative Third-Party Comments
1 Berkshire Hathaway Energy - MidAmerican Energy Co. Terry Harbour Affirmative N/A
5 Dominion - Dominion Resources, Inc. Lou Oberski Affirmative N/A
1 Lakeland Electric Larry Watt Negative Third-Party Comments
5 Kissimmee Utility Authority Jay Butters None N/A
3 Florida Municipal Power Agency Joe McKinney Brandon McCormick Negative Comments Submitted
10 Midwest Reliability Organization Russel Mountjoy Affirmative N/A
5 Florida Municipal Power Agency Chris Gowder Brandon McCormick Negative Comments Submitted
6 Florida Municipal Power Agency Richard Montgomery Brandon McCormick Negative Comments Submitted
6 Duke Energy Greg Cecil Negative Comments Submitted
4 Florida Municipal Power Agency Carol Chinn Brandon McCormick Negative Comments Submitted
3 Muscatine Power and Water Seth Shoemaker Affirmative N/A
6 Muscatine Power and Water Ryan Streck Affirmative N/A
5 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Sarah Gasienica Negative Comments Submitted
3 Great Plains Energy - Kansas City Power and Light Co. John Carlson Douglas Webb Affirmative N/A
1 Great Plains Energy - Kansas City Power and Light Co. James McBee Douglas Webb Affirmative N/A
5 Great Plains Energy - Kansas City Power and Light Co. Harold Wyble Douglas Webb Affirmative N/A
6 Lakeland Electric Paul Shipps Negative Third-Party Comments
5 Muscatine Power and Water Neal Nelson Affirmative N/A
1 Oncor Electric Delivery Lee Maurer Tammy Porter None N/A
5 Sempra - San Diego Gas and Electric Jerome Gobby Abstain N/A
1 Sempra - San Diego Gas and Electric Mo Derbas None N/A
6 Austin Energy Andrew Gallo Affirmative N/A
3 New York Power Authority David Rivera Affirmative N/A
1 New York Power Authority Salvatore Spagnolo Affirmative N/A
4 Georgia System Operations Corporation Andrea Barclay None N/A
5 New York Power Authority Randy Crissman Affirmative N/A
3 Ocala Utility Services Randy Hahn Brandon McCormick Negative Comments Submitted
1 International Transmission Company Holdings Corporation Michael Moltane Allie Gavin Negative Comments Submitted
4 American Public Power Association Jack Cashin None N/A
5 SCANA - South Carolina Electric and Gas Co. Alyssa Hubbard Affirmative N/A
2 Midcontinent ISO, Inc. Ellen Oswald Affirmative N/A
5 Berkshire Hathaway - NV Energy Kevin Salsbury Affirmative N/A
4 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Hien Ho Affirmative N/A
3 Cleco Corporation Michelle Corley Louis Guidry Affirmative N/A
5 Lakeland Electric Jim Howard Negative Third-Party Comments
2 New York Independent System Operator Gregory Campoli Affirmative N/A
10 SERC Reliability Corporation Drew Slabaugh Affirmative N/A
5 CMS Energy - Consumers Energy Company David Greyerbiehl Affirmative N/A
1 CMS Energy - Consumers Energy Company James Anderson Affirmative N/A
3 CMS Energy - Consumers Energy Company Karl Blaszkowski Affirmative N/A
6 Tennessee Valley Authority Marjorie Parsons Affirmative N/A
6 PPL - Louisville Gas and Electric Co. Linn Oelker Affirmative N/A
1 Lower Colorado River Authority Michael Shaw Abstain N/A
5 Platte River Power Authority Tyson Archie Affirmative N/A
1 Nebraska Public Power District Jamison Cawley Affirmative N/A
3 Nebraska Public Power District Tony Eddleman Affirmative N/A
1 Santee Cooper Shawn Abrams Abstain N/A
6 Santee Cooper Michael Brown Abstain N/A
3 Santee Cooper James Poston Abstain N/A
5 Santee Cooper Tommy Curtis Abstain N/A
5 Lower Colorado River Authority Teresa Cantwell Abstain N/A
9 Commonwealth of Massachusetts Department of Public Utilities Donald Nelson None N/A
1 Los Angeles Department of Water and Power faranak sarbaz None N/A
1 Platte River Power Authority Matt Thompson Affirmative N/A
3 Platte River Power Authority Jeff Landis Affirmative N/A
5 City of Independence, Power and Light Department Jim Nail Affirmative N/A
5 Colorado Springs Utilities Jeff Icke Affirmative N/A
4 Utility Services, Inc. Brian Evans-Mongeon Abstain N/A
6 Platte River Power Authority Sabrina Martz Affirmative N/A
5 Black Hills Corporation - Black Hills Power Don Stahl None N/A
3 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Aimee Harris Negative Comments Submitted
5 Omaha Public Power District Mahmood Safi Negative Third-Party Comments
1 SCANA - South Carolina Electric and Gas Co. Tom Hanzlik Affirmative N/A
5 Puget Sound Energy, Inc. Lynn Murphy None N/A
1 BC Hydro and Power Authority Patricia Robertson Abstain N/A
6 Colorado Springs Utilities Shannon Fair Affirmative N/A
5 Tennessee Valley Authority M Lee Thomas None N/A
1 Muscatine Power and Water Andy Kurriger Affirmative N/A
3 Berkshire Hathaway Energy - MidAmerican Energy Co. Annette Johnston Affirmative N/A
1 Sunflower Electric Power Corporation Paul Mehlhaff Abstain N/A
3 Gainesville Regional Utilities Ken Simmons Brandon McCormick Negative Comments Submitted
3 Colorado Springs Utilities Hillary Dobson Affirmative N/A
1 Peak Reliability Scott Downey Affirmative N/A
6 Great Plains Energy - Kansas City Power and Light Co. Jennifer Flandermeyer Douglas Webb Affirmative N/A
2 PJM Interconnection, L.L.C. Mark Holman Affirmative N/A
1 Colorado Springs Utilities Brandon Ware Affirmative N/A
6 Seattle City Light Charles Freeman Negative Comments Submitted
5 Boise-Kuna Irrigation District - Lucky Peak Power Plant Project Mike Kukla Negative Third-Party Comments
3 Seattle City Light Tuan Tran Negative Comments Submitted
3 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Aaron Ghodooshim Affirmative N/A
3 BC Hydro and Power Authority Hootan Jarollahi Abstain N/A
5 Duke Energy Dale Goodwine Negative Comments Submitted
6 AEP - AEP Marketing Yee Chou Affirmative N/A
5 U.S. Bureau of Reclamation Wendy Center Affirmative N/A
1 CenterPoint Energy Houston Electric, LLC John Brockhan Abstain N/A
1 U.S. Bureau of Reclamation Richard Jackson Affirmative N/A
3 Clark Public Utilities Jack Stamper Abstain N/A
1 Glencoe Light and Power Commission Terry Volkmann None N/A
10 New York State Reliability Council ALAN ADAMSON Affirmative N/A
1 Arizona Electric Power Cooperative, Inc. Jennifer Bray None N/A
1 Brazos Electric Power Cooperative, Inc. Tony Kroskey Negative Third-Party Comments
4 WEC Energy Group, Inc. Anthony Jankowski Negative Third-Party Comments
6 Florida Municipal Power Pool Tom Reedy Brandon McCormick Negative Comments Submitted
10 ReliabilityFirst Anthony Jablonski Affirmative N/A
3 Owensboro Municipal Utilities Thomas Lyons Affirmative N/A
10 Florida Reliability Coordinating Council Peter Heidrich Affirmative N/A
1 Central Electric Power Cooperative (Missouri) Michael Bax Affirmative N/A
5 Brazos Electric Power Cooperative, Inc. Shari Heino Negative Third-Party Comments
1 KAMO Electric Cooperative Walter Kenyon Affirmative N/A
3 Tri-State G and T Association, Inc. Janelle Marriott Gill Affirmative N/A
1 NextEra Energy - Florida Power and Light Co. Mike ONeil None N/A
1 Ohio Valley Electric Corporation Scott Cunningham Affirmative N/A
6 Edison International - Southern California Edison Company Kenya Streeter None N/A
3 Basin Electric Power Cooperative Jeremy Voll Affirmative N/A
1 Dairyland Power Cooperative Robert Roddy Affirmative N/A
5 Dairyland Power Cooperative Tommy Drea None N/A
5 Tallahassee Electric (City of Tallahassee, FL) Karen Webb Abstain N/A
1 Tallahassee Electric (City of Tallahassee, FL) Scott Langston Abstain N/A
1 Associated Electric Cooperative, Inc. Mark Riley None N/A
6 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Rick Applegate Affirmative N/A
3 Associated Electric Cooperative, Inc. Todd Bennett Affirmative N/A
1 Northeast Missouri Electric Power Cooperative Kevin White Affirmative N/A
1 Salt River Project Steven Cobb Negative Comments Submitted
3 Sho-Me Power Electric Cooperative Jarrod Murdaugh None N/A
3 M and A Electric Power Cooperative Stephen Pogue Affirmative N/A
5 Xcel Energy, Inc. Gerry Huitt Affirmative N/A
1 Sho-Me Power Electric Cooperative Peter Dawson None N/A
3 Central Electric Power Cooperative (Missouri) Adam Weber None N/A
5 Seminole Electric Cooperative, Inc. Brenda Atkins Negative Comments Submitted
3 Sacramento Municipal Utility District Nicole Looney Joe Tarantino Abstain N/A
1 Balancing Authority of Northern California Kevin Smith Joe Tarantino Abstain N/A
6 Sacramento Municipal Utility District Jamie Cutlip Joe Tarantino Abstain N/A
5 Sacramento Municipal Utility District Susan Oto Joe Tarantino Abstain N/A
6 Basin Electric Power Cooperative Paul Huettl Affirmative N/A
4 Sacramento Municipal Utility District Beth Tincher Joe Tarantino Abstain N/A
1 Sacramento Municipal Utility District Arthur Starkovich Joe Tarantino Abstain N/A
5 Hydro-Qu?bec Production Carl Pineault None N/A
5 Basin Electric Power Cooperative Mike Kraft Affirmative N/A
1 Puget Sound Energy, Inc. Theresa Rakowsky Affirmative N/A
1 Basin Electric Power Cooperative David Rudolph Negative Third-Party Comments
1 N.W. Electric Power Cooperative, Inc. Mark Ramsey Affirmative N/A
3 NW Electric Power Cooperative, Inc. John Stickley Affirmative N/A
3 Northeast Missouri Electric Power Cooperative Skyler Wiegmann Affirmative N/A
3 Puget Sound Energy, Inc. Lynda Kupfer Affirmative N/A
8 Roger Zaklukiewicz Roger Zaklukiewicz Affirmative N/A
5 Great River Energy Jacalynn Bentz None N/A
6 Associated Electric Cooperative, Inc. Brian Ackermann Affirmative N/A
3 Modesto Irrigation District Roderick Cook None N/A
1 Great River Energy Gordon Pietsch None N/A
1 Omaha Public Power District Doug Peterchuck Negative Third-Party Comments
6 Modesto Irrigation District James McFall None N/A
6 Salt River Project Bobby Olsen Negative Comments Submitted
4 Alliant Energy Corporation Services, Inc. Larry Heckert None N/A
3 Great River Energy Michael Brytowski None N/A
6 Great River Energy Donna Stephenson Michael Brytowski Negative Third-Party Comments
1 Seattle City Light Pawel Krupa Negative Comments Submitted
1 American Transmission Company, LLC Douglas Johnson Negative Comments Submitted
6 Omaha Public Power District Joel Robles Negative Third-Party Comments
3 Cowlitz County PUD Russell Noble None N/A
5 Cowlitz County PUD Ron Sporseen Affirmative N/A
1 M and A Electric Power Cooperative William Price None N/A
3 City of Farmington Linda Jacobson-Quinn None N/A
1 Minnkota Power Cooperative Inc. Theresa Allard None N/A
1 Imperial Irrigation District Jesus Sammy Alcaraz Abstain N/A
5 DTE Energy - Detroit Edison Company Adrian Raducea None N/A
6 NextEra Energy - Florida Power and Light Co. Justin Welty None N/A
1 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Karen Yoder Affirmative N/A
3 DTE Energy - Detroit Edison Company Karie Barczak None N/A
1 Corn Belt Power Cooperative larry brusseau None N/A
5 Bonneville Power Administration Francis Halpin Negative Comments Submitted
3 CPS Energy James Grimshaw Affirmative N/A
5 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Ozan Ferrin Affirmative N/A
1 CPS Energy Gladys DeLaO Affirmative N/A
6 WEC Energy Group, Inc. Scott Hoggatt Negative Third-Party Comments
5 Public Utility District No. 2 of Grant County, Washington Amy Jones None N/A