Ballot Name: 2020-04 Modifications to CIP-012 CIP-012-2 IN 1 ST
Voting Start Date: 5/31/2021 12:01:00 AM
Voting End Date: 6/9/2021 8:00:00 PM
Ballot Type: ST
Ballot Activity: IN
Ballot Series: 1
Total # Votes: 265
Total Ballot Pool: 295
Quorum: 89.83
Quorum Established Date: 6/9/2021 1:32:49 PM
Weighted Segment Value: 37.31

Segment Ballot Pool Segment Weight Affirmative Votes Affirmative Fraction Negative Votes w/ Comment Negative Fraction w/ Comment Negative Votes w/o Comment Abstain No Vote
Segment: 1 82 1 27 0.397 41 0.603 0 6 8
Segment: 2 7 0.7 0 0 7 0.7 0 0 0
Segment: 3 71 1 28 0.438 36 0.563 1 2 4
Segment: 4 16 1 4 0.286 10 0.714 0 0 2
Segment: 5 67 1 22 0.386 35 0.614 1 2 7
Segment: 6 44 1 16 0.444 20 0.556 0 0 8
Segment: 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Segment: 8 1 0 0 0 0 0 0 1 0
Segment: 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Segment: 10 7 0.6 4 0.4 2 0.2 0 0 1
Totals: 295 6.3 101 2.351 151 3.949 2 11 30
Segment Organization Voter Designated Proxy Ballot NERC Memo
1 Network and Security Technologies Nicholas Lauriat Roger Fradenburgh Negative Comments Submitted
5 Orlando Utilities Commission Dania Colon Affirmative N/A
5 Omaha Public Power District Mahmood Safi Negative Third-Party Comments
6 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York Cristhian Godoy Negative Third-Party Comments
2 Electric Reliability Council of Texas, Inc. Brandon Gleason Negative Comments Submitted
5 Herb Schrayshuen Herb Schrayshuen Affirmative N/A
3 Eversource Energy Christopher McKinnon Affirmative N/A
1 Corn Belt Power Cooperative larry brusseau None N/A
1 Western Area Power Administration sean erickson Negative Comments Submitted
3 Austin Energy W. Dwayne Preston Affirmative N/A
1 Balancing Authority of Northern California Kevin Smith Joe Tarantino Affirmative N/A
3 Sacramento Municipal Utility District Nicole Looney Joe Tarantino Affirmative N/A
1 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) John Merrell Jennie Wike Negative Comments Submitted
3 Orlando Utilities Commission Ballard Mutters Affirmative N/A
10 Western Electricity Coordinating Council Steven Rueckert Negative Comments Submitted
5 Sacramento Municipal Utility District Nicole Goi Joe Tarantino Affirmative N/A
6 APS - Arizona Public Service Co. Marcus Bortman Negative Comments Submitted
2 ISO New England, Inc. Michael Puscas John Galloway Negative Comments Submitted
1 National Grid USA Michael Jones Negative Third-Party Comments
2 PJM Interconnection, L.L.C. Tom Foster Elizabeth Davis Negative Third-Party Comments
5 PSEG - PSEG Fossil LLC Tim Kucey Negative Third-Party Comments
4 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Mark Garza Affirmative N/A
5 Avista - Avista Corporation Glen Farmer None N/A
4 Austin Energy Jun Hua Negative Third-Party Comments
6 Sacramento Municipal Utility District Charles Norton Joe Tarantino Affirmative N/A
1 Associated Electric Cooperative, Inc. Mark Riley Affirmative N/A
3 Owensboro Municipal Utilities Thomas Lyons Abstain N/A
1 APS - Arizona Public Service Co. Daniela Atanasovski Negative Comments Submitted
3 CMS Energy - Consumers Energy Company Karl Blaszkowski Affirmative N/A
5 Dairyland Power Cooperative Tommy Drea Negative Third-Party Comments
1 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Julie Severino Affirmative N/A
5 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Robert Loy Affirmative N/A
5 APS - Arizona Public Service Co. Michelle Amarantos Negative Comments Submitted
1 NB Power Corporation Nurul Abser Negative Comments Submitted
6 Duke Energy Greg Cecil Negative Third-Party Comments
1 Arizona Electric Power Cooperative, Inc. Jennifer Bray Negative Comments Submitted
3 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Aaron Ghodooshim Affirmative N/A
6 Lakeland Electric Paul Shipps Affirmative N/A
10 ReliabilityFirst Anthony Jablonski Affirmative N/A
1 New York Power Authority Salvatore Spagnolo Negative Third-Party Comments
1 Santee Cooper Chris Wagner Affirmative N/A
5 Sempra - San Diego Gas and Electric Jennifer Wright Negative Third-Party Comments
3 National Grid USA Brian Shanahan Negative Third-Party Comments
1 Sempra - San Diego Gas and Electric Mo Derbas Negative Third-Party Comments
3 Santee Cooper James Poston Affirmative N/A
1 Central Hudson Gas & Electric Corp. Frank Pace Affirmative N/A
5 Santee Cooper Tommy Curtis Affirmative N/A
3 Sempra - San Diego Gas and Electric Bridget Silvia Negative Third-Party Comments
6 Santee Cooper Marty Watson Affirmative N/A
6 TECO - Tampa Electric Co. Benjamin Smith Affirmative N/A
1 CPS Energy Gladys DeLaO Affirmative N/A
5 Duke Energy Dale Goodwine Negative Third-Party Comments
6 Cleco Corporation Robert Hirchak Clay Walker Affirmative N/A
6 New York Power Authority Erick Barrios None N/A
3 Avista - Avista Corporation Scott Kinney Affirmative N/A
3 Omaha Public Power District David Heins Negative Third-Party Comments
6 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. Sing Tay Negative Comments Submitted
5 Berkshire Hathaway - NV Energy Kevin Salsbury Negative Comments Submitted
3 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. Donald Hargrove Negative Comments Submitted
3 Duke Energy Lee Schuster Negative Third-Party Comments
6 Omaha Public Power District Shonda McCain Negative Third-Party Comments
3 Snohomish County PUD No. 1 Holly Chaney Negative Third-Party Comments
1 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. Terri Pyle Negative Comments Submitted
1 Exelon Daniel Gacek Negative Comments Submitted
4 Public Utility District No. 1 of Snohomish County John Martinsen Negative Third-Party Comments
6 Snohomish County PUD No. 1 John Liang Negative Comments Submitted
6 Platte River Power Authority Sabrina Martz Negative Third-Party Comments
6 PSEG - PSEG Energy Resources and Trade LLC Joseph Neglia Negative Third-Party Comments
5 Cleco Corporation Stephanie Huffman Clay Walker Affirmative N/A
1 Lower Colorado River Authority James Baldwin Negative Comments Submitted
1 Public Utility District No. 1 of Snohomish County Alyssia Rhoads Negative Third-Party Comments
5 Public Utility District No. 1 of Snohomish County Sam Nietfeld Negative Third-Party Comments
3 Nebraska Public Power District Tony Eddleman Affirmative N/A
4 LaGen Wayne Messina Clay Walker Affirmative N/A
3 Exelon Kinte Whitehead Negative Comments Submitted
5 National Grid USA Elizabeth Spivak Negative Third-Party Comments
5 Exelon Cynthia Lee Negative Comments Submitted
6 Exelon Becky Webb Negative Comments Submitted
5 Portland General Electric Co. Ryan Olson Abstain N/A
2 Midcontinent ISO, Inc. Bobbi Welch Negative Comments Submitted
6 Portland General Electric Co. Daniel Mason None N/A
5 OGE Energy - Oklahoma Gas and Electric Co. Patrick Wells Negative Comments Submitted
3 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Marc Donaldson Jennie Wike Negative Comments Submitted
6 NRG - NRG Energy, Inc. Martin Sidor Affirmative N/A
4 Utility Services, Inc. Brian Evans-Mongeon None N/A
3 Cleco Corporation Maurice Paulk Clay Walker Affirmative N/A
6 Public Utility District No. 2 of Grant County, Washington LeRoy Patterson Affirmative N/A
3 Platte River Power Authority Wade Kiess Negative Third-Party Comments
1 Manitoba Hydro Bruce Reimer Affirmative N/A
6 Austin Energy Lisa Martin Negative Third-Party Comments
5 Colorado Springs Utilities Jeff Icke Negative No Comment Submitted
1 Colorado Springs Utilities Mike Braunstein None N/A
3 Colorado Springs Utilities Hillary Dobson Negative No Comment Submitted
5 Manitoba Hydro Yuguang Xiao Affirmative N/A
4 CMS Energy - Consumers Energy Company Aric Root Affirmative N/A
1 Entergy - Entergy Services, Inc. Oliver Burke Negative Comments Submitted
3 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York Peter Yost Negative Third-Party Comments
1 Austin Energy Thomas Standifur Negative Third-Party Comments
3 Berkshire Hathaway Energy - MidAmerican Energy Co. Darnez Gresham Negative Comments Submitted
1 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York Dermot Smyth Negative Third-Party Comments
2 Independent Electricity System Operator Leonard Kula Negative Comments Submitted
2 New York Independent System Operator Gregory Campoli Negative Third-Party Comments
1 Portland General Electric Co. Brooke Jockin Abstain N/A
3 Portland General Electric Co. Dan Zollner Abstain N/A
4 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Hien Ho Jennie Wike Negative Comments Submitted
6 Northern California Power Agency Dennis Sismaet Chris Carnesi Negative Comments Submitted
4 Alliant Energy Corporation Services, Inc. Larry Heckert Negative Comments Submitted
1 BC Hydro and Power Authority Adrian Andreoiu Negative Comments Submitted
4 Northern California Power Agency Marty Hostler Chris Carnesi Negative Comments Submitted
5 NB Power Corporation Rob Vance Negative Comments Submitted
5 Con Ed - Consolidated Edison Co. of New York Avani Pandya Negative Third-Party Comments
4 North Carolina Electric Membership Corporation Richard McCall Scott Brame Negative Third-Party Comments
5 NRG - NRG Energy, Inc. Patricia Lynch Affirmative N/A
1 Orlando Utilities Commission Aaron Staley Affirmative N/A
5 Platte River Power Authority Tyson Archie Negative Third-Party Comments
5 North Carolina Electric Membership Corporation John Cook Scott Brame Negative Third-Party Comments
1 Omaha Public Power District Doug Peterchuck Negative Third-Party Comments
1 Southwestern Power Administration Angela Wheat Negative Comments Submitted
1 Wind Energy Transmission Texas, LLC Bradley Collard Abstain N/A
1 Oncor Electric Delivery Lee Maurer Byron Booker Affirmative N/A
1 Avista - Avista Corporation Mike Magruder Affirmative N/A
6 PPL - Louisville Gas and Electric Co. Linn Oelker Affirmative N/A
3 BC Hydro and Power Authority Hootan Jarollahi Negative Comments Submitted
1 Duke Energy Laura Lee Negative Third-Party Comments
1 Ohio Valley Electric Corporation Scott Cunningham Abstain N/A
1 Tennessee Valley Authority Gabe Kurtz Affirmative N/A
6 FirstEnergy - FirstEnergy Corporation Ann Carey Affirmative N/A
6 Manitoba Hydro Blair Mukanik Affirmative N/A
3 Puget Sound Energy, Inc. Nicolas Pacholski Affirmative N/A
1 Tri-State G and T Association, Inc. Donna Wood Negative Comments Submitted
5 Tri-State G and T Association, Inc. Ryan Walter None N/A
5 PPL - Louisville Gas and Electric Co. JULIE HOSTRANDER Affirmative N/A
3 Edison International - Southern California Edison Company Romel Aquino Negative Third-Party Comments
4 Sacramento Municipal Utility District Foung Mua Joe Tarantino Affirmative N/A
5 CMS Energy - Consumers Energy Company David Greyerbiehl Affirmative N/A
4 MGE Energy - Madison Gas and Electric Co. Joseph DePoorter Negative Third-Party Comments
3 PPL - Louisville Gas and Electric Co. James Frank Affirmative N/A
5 Los Angeles Department of Water and Power Glenn Barry Affirmative N/A
3 Bonneville Power Administration Ken Lanehome Negative Comments Submitted
6 Bonneville Power Administration Andrew Meyers Negative Comments Submitted
1 Bonneville Power Administration Kammy Rogers-Holliday Negative Comments Submitted
1 Berkshire Hathaway Energy - MidAmerican Energy Co. Terry Harbour Joseph Amato Negative Comments Submitted
5 Bonneville Power Administration Scott Winner Negative Comments Submitted
5 Muscatine Power and Water Neal Nelson Negative Third-Party Comments
5 Acciona Energy North America George Brown None N/A
1 Los Angeles Department of Water and Power faranak sarbaz Affirmative N/A
3 Los Angeles Department of Water and Power Tony Skourtas Affirmative N/A
8 Florida Reliability Coordinating Council – Member Services Division Vince Ordax Abstain N/A
6 Powerex Corporation Raj Hundal None N/A
3 Muscatine Power and Water Seth Shoemaker Negative Third-Party Comments
1 CenterPoint Energy Houston Electric, LLC Daniela Hammons Negative Comments Submitted
6 Los Angeles Department of Water and Power Anton Vu Affirmative N/A
10 Texas Reliability Entity, Inc. Rachel Coyne Affirmative N/A
1 Imperial Irrigation District Jesus Sammy Alcaraz Denise Sanchez Affirmative N/A
3 Imperial Irrigation District Glen Allegranza Denise Sanchez Affirmative N/A
10 New York State Reliability Council ALAN ADAMSON Negative Third-Party Comments
6 Muscatine Power and Water Nick Burns Negative Third-Party Comments
3 Tri-State G and T Association, Inc. Janelle Marriott Gill Negative Comments Submitted
1 East Kentucky Power Cooperative Amber Skillern Negative Third-Party Comments
5 Oglethorpe Power Corporation Donna Johnson Affirmative N/A
3 East Kentucky Power Cooperative Patrick Woods Negative Third-Party Comments
3 APS - Arizona Public Service Co. Jessica Lopez Negative Comments Submitted
1 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Steve Toosevich Affirmative N/A
6 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Joe O'Brien Affirmative N/A
1 Glencoe Light and Power Commission Terry Volkmann Negative Third-Party Comments
3 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Steven Taddeucci Affirmative N/A
5 NiSource - Northern Indiana Public Service Co. Kathryn Tackett Affirmative N/A
5 Imperial Irrigation District Tino Zaragoza Denise Sanchez Affirmative N/A
10 Northeast Power Coordinating Council Gerry Dunbar None N/A
3 Seminole Electric Cooperative, Inc. Jeremy Lorigan Affirmative N/A
5 New York Power Authority Zahid Qayyum Negative Third-Party Comments
1 Dairyland Power Cooperative Steve Ritscher Negative Third-Party Comments
1 Hydro One Networks, Inc. Payam Farahbakhsh Mark Ciufo Negative Third-Party Comments
3 Hydro One Networks, Inc. Paul Malozewski Negative Third-Party Comments
5 U.S. Bureau of Reclamation Wendy Center Negative Comments Submitted
5 BC Hydro and Power Authority Helen Hamilton Harding Negative Comments Submitted
5 Ontario Power Generation Inc. Constantin Chitescu Negative Comments Submitted
4 Seattle City Light Hao Li Negative Third-Party Comments
1 IDACORP - Idaho Power Company Mike Marshall Abstain N/A
3 New York Power Authority David Rivera Negative Third-Party Comments
5 Cowlitz County PUD Deanna Carlson Abstain N/A
3 Seattle City Light Laurie Hammack Negative Third-Party Comments
1 Hydro-Qu?bec TransEnergie Nicolas Turcotte Negative Third-Party Comments
5 Nebraska Public Power District Ronald Bender Affirmative N/A
1 Eversource Energy Quintin Lee Affirmative N/A
1 Muscatine Power and Water Andy Kurriger Negative Third-Party Comments
1 Lincoln Electric System Josh Johnson Negative Third-Party Comments
3 Cowlitz County PUD Russell Noble Negative Comments Submitted
3 DTE Energy - Detroit Edison Company Karie Barczak Affirmative N/A
5 DTE Energy - Detroit Edison Company Adrian Raducea None N/A
1 PPL Electric Utilities Corporation Michelle Longo Affirmative N/A
3 Dominion - Dominion Resources, Inc. Connie Schroeder Negative Comments Submitted
1 Allete - Minnesota Power, Inc. Jamie Monette Negative Third-Party Comments
6 Imperial Irrigation District Diana Torres Denise Sanchez Affirmative N/A
3 Public Utility District No. 1 of Chelan County Joyce Gundry Negative Comments Submitted
6 Public Utility District No. 1 of Chelan County Glen Pruitt Negative Comments Submitted
5 Public Utility District No. 1 of Chelan County Meaghan Connell Negative Comments Submitted
1 NextEra Energy - Florida Power and Light Co. Mike ONeil Affirmative N/A
1 Public Utility District No. 1 of Chelan County Diane Landry None N/A
5 Salt River Project Kevin Nielsen None N/A
10 Midwest Reliability Organization William Steiner Affirmative N/A
3 Salt River Project Zack Heim Negative Comments Submitted
3 Great River Energy Michael Brytowski Negative Third-Party Comments
6 Xcel Energy, Inc. Carrie Dixon Affirmative N/A
1 SaskPower Wayne Guttormson Abstain N/A
1 Great River Energy Gordon Pietsch Negative Third-Party Comments
6 Great River Energy Donna Stephenson Negative Third-Party Comments
3 Black Hills Corporation Don Stahl None N/A
3 Pacific Gas and Electric Company Sandra Ellis Michael Johnson Negative Comments Submitted
5 Black Hills Corporation Derek Silbaugh None N/A
5 East Kentucky Power Cooperative David Meade None N/A
1 Salt River Project Chris Hofmann Negative Comments Submitted
3 WEC Energy Group, Inc. Thomas Breene Negative Third-Party Comments
5 Dominion - Dominion Resources, Inc. Rachel Snead Negative Comments Submitted
3 Northern California Power Agency Michael Whitney Negative Comments Submitted
5 Northern California Power Agency Jeremy Lawson Chris Carnesi Negative Comments Submitted
1 Platte River Power Authority Matt Thompson None N/A
6 WEC Energy Group, Inc. David Hathaway None N/A
6 Dominion - Dominion Resources, Inc. Sean Bodkin None N/A
1 Dominion - Dominion Virginia Power Candace Marshall Negative Comments Submitted
4 WEC Energy Group, Inc. Matthew Beilfuss Negative Third-Party Comments
3 City Utilities of Springfield, Missouri Duan Gavel Negative Third-Party Comments
1 City Utilities of Springfield, Missouri Michael Bowman None N/A
4 City Utilities of Springfield, Missouri John Allen Negative Third-Party Comments
1 AEP - AEP Service Corporation Dennis Sauriol Negative Comments Submitted
5 Lincoln Electric System Kayleigh Wilkerson Negative Comments Submitted
3 Lincoln Electric System Jason Fortik Negative Comments Submitted
1 Pacific Gas and Electric Company Marco Rios Michael Johnson Negative Comments Submitted
5 Great River Energy Jacalynn Bentz Negative Third-Party Comments
6 Ameren - Ameren Services Robert Quinlivan None N/A
5 WEC Energy Group, Inc. Clarice Zellmer Negative Third-Party Comments
1 Southern Company - Southern Company Services, Inc. Matt Carden Negative Comments Submitted
3 Southern Company - Alabama Power Company Joel Dembowski Negative Comments Submitted
5 Southern Company - Southern Company Generation James Howell Negative Comments Submitted
6 Southern Company - Southern Company Generation Ron Carlsen Negative Comments Submitted
5 Choctaw Generation Limited Partnership, LLLP Rob Watson Negative Third-Party Comments
6 AEP JT Kuehne Negative Comments Submitted
5 Pacific Gas and Electric Company Ed Hanson Michael Johnson Negative Comments Submitted
5 AEP Thomas Foltz Negative Comments Submitted
3 PSEG - Public Service Electric and Gas Co. maria pardo Negative Third-Party Comments
1 Tallahassee Electric (City of Tallahassee, FL) Scott Langston Abstain N/A
6 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Terry Gifford Jennie Wike Negative Comments Submitted
5 Austin Energy Michael Dillard Negative Third-Party Comments
5 Massachusetts Municipal Wholesale Electric Company Anthony Stevens Negative Third-Party Comments
5 Xcel Energy, Inc. Gerry Huitt Affirmative N/A
6 Lincoln Electric System Eric Ruskamp None N/A
1 Xcel Energy, Inc. Dean Schiro Affirmative N/A
3 Basin Electric Power Cooperative Jeremy Voll Negative Third-Party Comments
3 Xcel Energy, Inc. Nicholas Friebel Affirmative N/A
1 Basin Electric Power Cooperative David Rudolph Negative Third-Party Comments
5 Basin Electric Power Cooperative Colleen Peterson Negative Third-Party Comments
1 Georgia Transmission Corporation Greg Davis Affirmative N/A
3 TECO - Tampa Electric Co. Ronald Donahey None N/A
1 Gainesville Regional Utilities David Owens None N/A
4 Arkansas Electric Cooperative Corporation Alice Wright None N/A
5 Tacoma Public Utilities (Tacoma, WA) Ozan Ferrin Jennie Wike Negative Comments Submitted
3 Ocala Utility Services Neville Bowen None N/A
3 Manitoba Hydro Mike Smith Affirmative N/A
3 Ameren - Ameren Services David Jendras Affirmative N/A
5 Ameren - Ameren Missouri Sam Dwyer Affirmative N/A
1 Cleco Corporation John Lindsey Clay Walker Affirmative N/A
1 Ameren - Ameren Services Tamara Evey None N/A
3 Associated Electric Cooperative, Inc. Todd Bennett Affirmative N/A
6 Associated Electric Cooperative, Inc. Brian Ackermann Affirmative N/A
3 M and A Electric Power Cooperative Stephen Pogue Affirmative N/A
1 Northeast Missouri Electric Power Cooperative Kevin White Affirmative N/A
1 Central Electric Power Cooperative (Missouri) Michael Bax None N/A
3 Central Electric Power Cooperative (Missouri) Adam Weber Affirmative N/A
3 KAMO Electric Cooperative Tony Gott Affirmative N/A
3 Sho-Me Power Electric Cooperative Jarrod Murdaugh Affirmative N/A
1 N.W. Electric Power Cooperative, Inc. Mark Ramsey Affirmative N/A
3 NW Electric Power Cooperative, Inc. John Stickley Affirmative N/A
1 International Transmission Company Holdings Corporation Michael Moltane Gail Elliott Affirmative N/A
1 Sho-Me Power Electric Cooperative Peter Dawson Affirmative N/A
10 SERC Reliability Corporation Dave Krueger Affirmative N/A
5 Hydro-Qu?bec Production Carl Pineault Affirmative N/A
3 MGE Energy - Madison Gas and Electric Co. Ronald Bauer Negative Third-Party Comments
6 Southern Indiana Gas and Electric Co. Erin Spence Negative Comments Submitted
3 AEP Kent Feliks Negative Comments Submitted
1 M and A Electric Power Cooperative William Price Affirmative N/A
5 NextEra Energy Allen Schriver Affirmative N/A
1 Lakeland Electric Larry Watt Affirmative N/A
5 Lakeland Electric Becky Rinier Affirmative N/A
5 Associated Electric Cooperative, Inc. Brad Haralson Affirmative N/A
1 U.S. Bureau of Reclamation Richard Jackson Negative Comments Submitted
1 PNM Resources - Public Service Company of New Mexico Aidan Gallegos Negative Comments Submitted
3 Evergy Marcus Moor Alan Kloster Affirmative N/A
1 Evergy Allen Klassen Alan Kloster Affirmative N/A
6 Evergy Thomas ROBBEN Alan Kloster Affirmative N/A
5 Evergy Derek Brown Alan Kloster Affirmative N/A
6 Basin Electric Power Cooperative Jerry Horner None N/A
3 Wabash Valley Power Association Susan Sosbe Affirmative N/A
3 Lakeland Electric Steve Marshall None N/A
2 Southwest Power Pool, Inc. (RTO) Charles Yeung Negative Comments Submitted
6 Berkshire Hathaway - PacifiCorp Lindsay Wickizer Negative Comments Submitted